امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ایران ایر

 هواپیمایی ایران ایر یا همان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین هواپیمایی های موجود در ایران است و در سطح استانداردهای بین المللی خدمات بی نظیری ارائه می‌دهد.

اگرچه نرخ بلیط های این مجموعه نسبت به دیگر مجموعه‌ها کمی گران تر است

اما سفری آسوده و ایمن را به مسافرانش هدیه می‌دهد.

هواپیمایی ایران ایر به 35 شهر داخل کشور و بیش از 26 شهر در قاره‌های آسیا و اروپا پرواز دارد.

بیزینس کلاس ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر نیز مانند دیگر هواپیمایی‌ها دارای کلاس‌های پروازی مختلفی می‌باشد که ما در اینجا برای شما عزیزان شرح می‌دهیم پس همراهان همیشگی سفرستان با ما در این بخش همراه باشید.

 

کلاس‌های پروازی هواپیمایی ایران ایر

همانطور که گفته شد ایران ایر، کلاس‌های پروازی مختلفی ارائه می‌دهد که از لحاظ خدمات و شرایط با هم متفاوت‌ هستند.

این کلاس‌ها در دو گروه «هما کلاس» و «کلاس اکونومی» تعریف شده‌اند. مسافران عزیز نسبت به نوع نیاز خود و نسبت به آستانه تحمل خود نسبت به طول پرواز و مقصد سفر می‌توانند انتخاب کنند.

در این بخش ما این دو کلاس را برای شما توضیح می‌دهیم.

هما کلاس

هما کلاس دارای صندلی مخصوص مسافران درجه یک، نرم و مبله و راحت و بزرگ با فضای خالی بیشتر می‌باشد که این موضوع یکی از مهمترین موارد بخصوص در سفرهایی با طول پرواز طولانی است، همچنین به مسافران این بخش سرويس‌های ويژه‌ای در طول پرواز ارائه می‌شود.

نظیر، امكان انتخاب سرويس با استفاده از منو غذايی، سرو غذا در ظروف چينی، دريافت كيف هديه سفر، بسته بندی زعفران در جعبه خاتم ، گل و… در طول پرواز برخی از ويژگی‌های اين سرويس‌ها هستند.

كليه سرویس‌های غذايي اين گروه از مسافران مطابق با استانداردهاي ويژه تهيه می‌شود.

سرويس پذيرايي هما كلاس ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی را نسبت به سرویس‌های معمولي شامل می‌شود. به لحاظ كيفيت و تنوع ویژه‌ای كه اين سرویس‌ها برخوردارند می‌توان اوج هنر و سليقه را در آنها مشاهده نمود.

مهماندارانی که در این بخش فعالیت دارند از حرفه‌ای‌ترین و برگزیده‌ترین مهمانداران هستند و در طول پرواز با خوشرویی و صبوری نیازها و خواسته‌های شما را برطرف می‌نمایند. شما در طول پرواز می‌توانید هرچند تا نوشیدنی که خواستید سفارش بدهید.

زمان ورود و خروج مسافران این بخش نیز با بقیه مسافران فرق دارد. مسافران هما کلاس زودتر از مسافران بخش اکونومی وارد هواپیما می‌شوند و در نتیجه کمتر معطل می‌شوند. هنگام پیاده شدن از هواپیما نیز زودتر از دیگر مسافران پیاده می‌شوند و برای تحویل بار و چمدان‌های خود وارد فرودگاه می‌شوند.

 

کلاس اکونومی

 

بلیط‌های این کلاس از ارزان‌ترین نوع بلیط با حداقل استاندارد خدمات در پرواز برخوردار می‌باشد. از نظر موقعیت، کابین اکونومی در انتهای هواپیما بعد از کابین درجه یک و بیزینس کلاس قرار گرفته است. غذاها و نوشیدنی‌های این بخش نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما از لحاظ تنوع و فراوانی مانند بیزینس کلاس نمی‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *